займ на карту срочно без отказа

O Firmie

Miło nam gościć Państwa na stronach naszej firmy. Firma El-montaż to młoda firma stworzona przez doświadczonych profesjonalistów. Inspiracją do jej powstania była pasja ludzi, dla których wyzwaniem życiowym jest „tchnięcie ducha” w maszyny, sprawienie, że „jednak się kręci”.

O firmieDoświadczenie zawodowe zdobyte przy realizacji projektów w wielu krajach pozwala lepiej dopasować się do potrzeb rynku i spożytkować energię tkwiącą w nas cialis pas cher samych. To właśnie nasz slogan „z energią w przemyśle” odzwierciedla sposób działania firmy i jego kierunek – powiem więcej – stanowi również sposób realizacji życiowych celów i marzeń.

Nasza oferta skierowana jest głównie do sektora przemysłowego i budowlanego, zawiera kompleksowe wykonawstwo instalacji elektrycznych których zakres przedstawiamy w dziale „instalacje elektryczne”. Nasze doświadczenie w tego typu instalacjach jest dobrą rękojmią dla niezawodności działań Państwa maszyn, linii technologicznych czy też całych zakładów przemysłowych. Wielką wagę przywiązujemy również do bezpieczeństwa pracy pracowników, stanu otaczającego nas środowiska naturalnego oraz lokalnej społeczności.

Jesteśmy pewni, że nasza energia w Państwa przemyśle będzie stanowić źródło wspólnego sukcesu.

Krzysztof Wiktorski
właściciel