займ на карту срочно без отказа

Doświadczenie

Posiadamy doświadczenie w kompleksowym montażu elektrycznym ciągów technologicznych w zakładach przemysłu drzewnego.

Realizowane przez nas inwestycje obejmowały montaż instalacji elektrycznych na liniach dla produkcji płyt wiórowych, MDF, HDF, LDF, a także paneli podłogowych i linii laminowania oraz systemy mokrego odpylania i e-filtry.

Pracownicy firmy zdobywali swoje doświadczenia realizując szereg projektów w Ameryce Południowej, Afryce, Azji i kilkunastu krajach w Europie.

Gruntowna wiedza dotycząca technologii produkcji począwszy od przyjęcia drewna (rębak, korowarki, place składowania zrębek), jego przetworzenie (sita, sortowniki, domielacze, rozwłókniacze), zasadniczą część technologiczną (stacje formujące, prasy), aż po ostateczne konfekcjonowanie (linie szlifujące, docinanie i składowanie) pozwala nam na powielanie sprawdzonych rozwiązań i unikanie typowych błędów popełnianych przez firmy monterskie.Przemysł drzewny

Firma El-montaż zrealizowała projekty na terenie Republiki Federalnej Niemiec związane z kompleksowym wykonaniem instalacji dla ciągów technologicznych w przemyśle metalurgicznym w szczególności z wytopem stali w piecach łukowych, linii recyrkulacji piasku w odlewniach żeliwa oraz systemów chłodzenia walcowni stali zbrojeniowej. Wykonywane prace obejmowały rozdział dużych mocy w oparciu o szynowe systemy SN, montaż transformatorów NN, mosty szynowe NN, prace kablowe, montaż rozdzielni i tras kablowych, instalację automatyki linii. Szczególne wyzwanie stanowiły wymogi w zakresie bezpieczeństwa prowadzonych prac związanych ze specyfiką branży jak i standardami inwestora.

Przemysł Metalurgiczny

Nasi specjaliści wykonali instalacje elektryczne układu odpopielania kotłów nowej elektrowni Eesti w miejscowości Narva-Estonia, a także siłową cialis générique część instalacji elektrycznej nowego bloku gazowo-parowego Elektrowni Stalowa Wola. Wcześniejsze doświadczenia w tej branzy zostały zdobyte przy budowie kliku elektrowni konwencjonalnych w Hiszpanii i Holandii. W ramach prowadzonych tam prac wykonywali instalacje NN dla potrzeb własnych elektrowni. W szczególności były to montaż tras kablowych, prace kablowe dla oprzyrządowania technologicznego, automatyka przemysłowa w oparciu o system ABB Symphony, oświetlenie, instalacje uziemiające, wyrównania potencjałów a także prace spawalnicze. Pracownicy firmy posiadają certyfikaty SCC potwierdzające ich najwyższe kwalifikacje w zakresie przepisów BHP.

Pracownicy El-montaż zrealizowali kilka projektów w Europie na zakładach wiodącego producenta tej branży firmy Rockwool. Realizowane przez nich prace dotyczyły ciągów technologicznych produkcji i konfekcjonowania wełny mineralnej tj. rozwłóknianie, linie transmisyjne, magazynowanie i przygotowanie żywic, polimeryzacja i  rozkrój, transport rolkowy i taśmowy, pakowanie w rolki, paczkowanie, frezowanie , malowanie, suszenie.

Przemysł izolacji z wełny mineralnej

Zwiększone wymogi odnośnie emisji spalin w obszarze ciepłownictwa wymusiły stosowanie nowych rozwiązań w systemach filtracji i odsiarczania układów dymowych. Dlatego też wykonaliśmy dla naszego zleceniodawcy z Wrocławia szereg zautomatyzowanych instalacji elektrycznych ciepłowni miejskich i zakładowych na terenie Polski. W wielu sytuacjach remont linii ciepłowniczej obejmował całkowitą wymianę instalacji elektrycznej kotła i odpylania wraz z systemem sterowania PLC.

Współpracujemy obecnie z kilkoma firmami z terenu europy zachodniej dla których wykonujemy instalacje elektryczne na układach odpylania zbudowanych na filtrach workowych, cyklofiltrach, elektrofiltrach suchych i mokrych. Zamontowane przez nas układy filtracyjne stosowane są w odpylaniu linii odlewniczych, produkcji drzewnej, produkcji płyt drewnopochodnych, kotłowni opalanych węglem i biomasą. W kilku zakładach produkcyjnych montowaliśmy instalację na systemach odpylania hal połączonych z układem rekuperacji powietrza a także zautomatyzowanych urządzeniach kontroli parametrów i utrzymania czystości/temperatury powietrza w obszarach produkcji i przebywania człowieka

Pomimo że głównym kierunkiem naszej działalności jest wykonawstwo instalacji na liniach przemysłowych to wykonaliśmy także kilka projektów związanych z budową instalacji elektrycznych hal przemysłowych a także instalacji budynkowych, nabieramy sukcesywnie doświadczenia w tej branży i w bliskiej przyszłości planujemy realizować coraz więcej zadań z tego zakresu.

Zrealizowaliśmy dużą liczbę montaży dla naszych klientów w branży samochodowej, m.in. na zakładach Gestamp – linię prasy tandemowej do produkcji podzespołów karoserii samochodowych , oraz relokacje linii takich pras a także montaż nowej instalacji transportu i magazynowania spoilerów samochodowych w niemieckim zakładzie REHAU.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami.

NAPISZ DO NAS